UA   EN   DE

Home           Контакти

офісні та складські приміщення

Проекти - Офісно-готельний комплекс

Загальна характеристика складених містобудівних умов

• характеристика місця розташування

Ділянка, що пропонується для розміщення офісно готельного комплексу на території ПрАТ «Центр європейської інтеграції», розташована в північній частині міста Львова. Згідно розробленої інститутом «Містопроект» схеми планування північного промвузла м. Львова, дана ділянка відноситься до території комерційно-офісного призначення. Ділянка офісно-готельного комплексу буде займати східну частину території ПрАТ «Центр європейської інтеграції».

• аналіз сучасного стану території

На ділянці ПрАТ «Центр європейської інтеграції» є існуючий офісний 7-ми поверховий корпус (18,0x37,0м), який зблокований з виставковим корпусом (37,0x63,0м), споруди господарського призначення та підземні пожежні резервуари води (недіючі). Рельєф ділянки рівнинний, з ухилом в південному напрямку. Перепад висот до 1,0м.

Через ділянку проходять мережі водопроводу та каналізації внутріділянкові, які необхідно перенести перед початком будівельних робіт.

Розташування ділянки дає можливість підключити проектований об'єкт до міських мереж згідно технічних умов інженерних служб міста.

Сучасний стан території:

Умовні позначення:

- ділянка для розміщення офісно-готельного комплексу.

1. Адміністративний корпус.
2. Їдальня.
3. Виробничий корпус.
4. Стоянка для автомобілів.
5. Пожежні резервуари.
6. Насосна і ЦТП.
7. Майстерня.

• інформація щодо інженерно-будівельних та екологічних умов будівництва

*Кліматичний район – ІІВ
*Температура зовнішнього повітря – 254К(-19°С)
*Вітровий район – 4
*Швидкісний напір – 520 Па
*Сніговий район – 4
*Снігове навантаження – 1310 Па
*Нормативна глибина сезонного промерзання ґрунту – 0,8 м
*Сейсмічність – 6 балів

В екологічному плані офісно-готельний комплекс безпечний для навколишнього середовища.

Обґрунтування розташування офісно-готельного комплексу

Містобудівним обґрунтуванням опрацьоване проектне рішення щодо можливості на вищеописаній ділянці розміщення офісно-готельного комплексу, визначено основні містобудівні параметри та вимоги до використання земельної ділянки.

Пропонується на земельній ділянці загальною площею 1,0965 га розташування офісно-готельного комплексу. Для цього необхідно виділити в східній частині території 0,43 га. Також необхідно демонтуПрАТи пожежні резервуари, які не експлуатуються і частково господарські споруди, які не використовуються.

Земельна ділянка знаходиться в зоні об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури.

На даній ділянці пропонується будівництво 8-ми поверхової будівлі офісно-готельного комплексу (200 місць) та двоповерхового блоку конференцзалу (100 місць) з кафе на 150 місць. Орієнтовні розміри будівлі офісного центру становлять 48,0х15,0м та блоку конференцзалу - 24,0x18,0м.

Розташування офісно-готельного комплексу

Умовні позначення:

1. Адміністративний корпус - існуючий
2. Виставковий корпус - існуючий
3. Тимчасова стоянка автомобілів - проект
4. Офісно-готельний комплекс - проект
5. Блок конференц-залу та кафе - проект
6. Технічний блок - існуючий

Загальна площа офісно-готельного комплексу разом з блоком конференцзалу (орієнтовно) складає 6423 кв. м.

Площа ділянки дозволяє розмістити на ній офісно-готельний комплекс та забезпечити його під'їздами та підходами. Пішохідна доступність забезпечується існуючою транспортно-пішохідною мережею міста з вул. Б. Хмельницького.

Розміщення офісно-готельного комплексу на визначеній ділянці передбачається з дотриманням будівельних, санітарних, протипожежних норм і правил. Санітарно-гігієнічні та екологічні вимоги при розташуванні об'єкту дотримуються. Шкідливого впливу на навколишнє середовище не відбувається.

Територія офісно-готельного комплексу буде благоустроєна та озеленена відповідно до сучасних вимог та стандартів, із застосуванням сучасних матеріалів.

Покриття тротуарів та доріжок передбачається декоративною бетонною плиткою (ФЕМ), проїздів та автостоянок – асфальтобетонне. Територія повинна належно освітлюПрАТись із застосуванням сучасних енергозберігаючих світильників.

Електропостачання, газопостачання, водопостачання та інше інженерне забезпечення передбачається від існуючих інженерних мереж відповідно до техумов.

Опалення – автономне, від дахової котельні.

При проектуванні та будівництві будуть враховані потреби маломобільних груп населення (людей похилого віку та інвалідів) щодо можливості їх безперешкодного пересування в інвалідних візочках по проїздах і тротуарах, та доступу до вхідних дверей та ліфтів.

При детальному вирішенні планувальної схеми будівлі, з дотриманням діючих норм і правил, на наступних стадіях проектування, може бути уточнене розташування об'єкта на даній ділянці.

При подальшому проектуванні офісно-готельного комплексу особливу увагу буде приділено об'ємно-просторовому вирішенню будівлі, з наданням йому відповідного архітектурно – стильового вигляду.

Техніко - економічні показники:
Площа ділянки (в умовних межах) – 0, 43 га
• Площа забудови – 1240,0 кв.м.
• Щільність забудови – 29,0 %
• Площа твердого покриття – 2210,0 кв.м.
• Площа озеленення – 850,0 кв.м.

Основні техніко-економічні показники будівлі офісно-готельного комплексу з конференц-залом та кафе

Офісно-готельний комплекс включає:
1. Офісно-готельний блок на 200 місць
2. Конференц-зал на 100 місць
3. Кафе на 150 посадових місць
4. Загальна площа комплексу – 6240 кв.м.
5. Будівельний об'єм – 24880 куб.м.
6. Площа забудови – 1240 кв.м.
7. Автостоянки на 119 машино/місць.

Офісно-готельний комплекс відповідає міжнародному стандарту готельної категорії «***» згідно національного стандарту України ДСТУ 4269:2003.